praca huelva truskawki 4

Temat przeniesiony do archwium.
teraz informacja dla kobiet . po jakiego huja wy sie pchacie do tej hiszpani przeglądam własnie oferty z niemiec i holandi i na każdym kroku jest praca w szklarniach dla kobiet w magazynach. przy kwiatach ,owocach,warzywach tego jest od groma !!!!
no i blizej i robota pewniejsza
piter77 ja ze szczecina i jak dojdzie do tej roboty to pojedziemy własnym transportem moim i kolesia ałtem
ale mam bliziutko do ciebie niech go licho strzeli
drugi koniec polski masakra
hehe kawałek jest;p
Witam! Piter77 nie rozsiewaj bredni ! Dlaczego nie pojechałeś ? Mam kontakt na bieżąco i GÓWNO piszecie!.
Aha! A co do Maria to radze uważać co piszecie ,bo jak by ktoś tak napisał o twojej matce to bys też sie wkurzał !
Roboty na miejscu dużo i jest OK!
Cytat: iwonka90
ludzie nie przyjezdzajcie tutaj jest masakra!
mario juz sie smieje ze placice 170 euro i zamierzacie potem do niego dzwonic o pomoc w razie czego
,y wyjechalismy w niedziele mario zaczal cwaniakowac po przyjezdzie jakie to polki sa i wogole jak sie zachowuja i stwierdzil ze sam jest kawal hu... przez nasze zachowanie
a vco my jestesmy win ne ze chcialysmy zarobic
i oczywiscie zaczal sie tlumaczyc ze glñupoty pisza na niego na forumçale juz teraz wiem ze dziewczyny mialy racje
on ma nas w dupie
na slowo mario to kazda polka tyle moze powiedziec ze szok
ludziom zabieraja po 100 euro za niby dojazd

dziewczyny nie jedzcie w niedziele!!!!!!!
bo wiem ze ma byc wyjazd on bierze same mlode dziewczyny po 20 bo mowil ze kazdy rezygnuje i dobrze
ja tez moglam zrezygnowac ale chcialam zobaczyc co i jak to zobaczylam
polski siedza i nie pracuja w takich warunkach ze jeszcze takich nie widzialam
jesli chcecie jechac to zrobcie ksero wplaty ze zaplacilyscie 300 zl bo oni w autokarze zabieraja dowod wplaty i pracodawca pobiera jeszcze 100 euro niby za dojazd
mario tak pomagasz niby ludziom, ze telefonu nie odbiera jak ktos potrzebuje pomocy ja ziekuje bardzo
dziewczyny nie jedzcie mowie wam to tylkio po to nie zeby odradzac tylko wiem jak tu jest stracice tylko kase nikt wam nie pomoze nikt

EDYTA EVA TO TEZ NAZYWASZ BREDNIA?
TO DZIEWCZYNA DZISIAJ PISAŁA KTORA POJECHAŁA Z TOBA LUB Z TWOJA ZONA BO NIE WIEM KTO PISZE TY CZY MAZ
JA TYLKO POWTARZAM TO CO PISAŁA IWONKA90
Wasze wpisy powodują irytacje osób organizujących wyjazd i zakłopotanie . Więc nie dziwcie się że osoba wypisująca takie bzdety na ich temat może zostać różnie potraktowana! Piter77 jedz ale wpierw się ładnie przedstaw nam tu wszystkim! Bo cwaniakujesz juz na każdym forum ale nic po za tym nie wnosisz ,prócz zamieszania!
A ja ci powtarzam to co pisze moja żona !!! która o 14 skończyła pracę a nie o 12 siedzi w kafejce internetowej i pisze na forum zamiast pracować!
i jakie 100€ ?????
i kto zabiera!!! (o)(o)
I JESZCZE JEDNO NIC NIE PISAŁEM NA TEMAT MATKI MARIA
I NIE TYLKO JA UWAZAM ZE ROBI KOBIETY W KONIA BO DZIS IWONKA90 TEZ TO POTWIERDZILA I CO DRUGA KOBIETA TUTAJ TO POTWIERDZA TAK ZE ZACZNIJ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM.
JA BYM Z NIM NIE POJECHAL ZA ZADNE SKARBY SWIATA I WOGÓLE BYM DO HISZPANII NIE POJECHAL BO NIE MA PO CO TAM TERAZJECHAC.
MOWISZ ZE ROBOTY JEST DUZO I JEST OK TO POWIEDZ MI CZEMU IWONKA90 KTORA TAM TERAZ JEST NAPISALA DZIS TAKIE POSTY???
CO PO ZALEDWIE DWOCH DNIACH NAGLE STWIERDZILA ZE NIE JEST OK?
PRZESTAN OPOWIADAC GLUPOTY TYLKO NAJPIERW DOCZYTAJ DO KONCA A POTEM PISZ.
A PRZECZYTAŁES TO CO NAPISAŁA DZISIAJ IWONKA90 KTÓRA JEST TAM Z TWOJA ZONA?
tak ale skoro iwonka wyłamała sie z takimi słowami a z twoich słów wynika że to tylko pomówienia- kłamstwa- a każde kłamstwo ma ziarenko prawdy. czyli co jak ktos z hiszpani napisze jaka jest tam sytuacia to odrazu ma tam jeszcze gożej i jest potępiana????
aha czyli twojej zonie sie podoba a iwonce90 sie przestało podobac.
to bardzo ciekawe
a o 100 euro to sie pytaj iwonki a nie mnie bo to ona napisala
zauwazyles?
Piter77 to ty czytaj ze zrozumieniem !!!Nie napisałem o matce p.Maria tylko twojej !!!!!!! Możesz obrażać innych ,to inni mogą i np.twoją matkę !!!! A poza tym! Na podstawie opini osoby IWONKA90 która nawet nie wiem jak ma na imię i czy pojechała nie będę określał sytuacje na miejscu !!! I tworzył zakłamanego obrazu ! Jesli pojechała do pracy powinna pracować o tej godzinie a nie pisać !
nikomu nie bronilem jechac prosilem tylko zeby sie zastanowic bo to chyba normalne ze jezeli co druga kobieta pisze zeby uwazac na maria to cos w tym musi byc.

wiedzialem ze i tak pojada
hmm no dobra wedlug twojego toku myslenia wychodzilo by na to ze ty iwonce90 nie wierzysz i ze jej tam nawet nie ma wg ciebie natomiast według tego co przekazuje ci zona jest super i ok.
No niby tak tez moze byc

niech i tak bedzie jak mowisz
pozyjemy zobaczymy
piter77 kompletnie nie rozumiem za kogo ty robisz na forum dla osób które albo mają wyjechać albo ktoś bliski od nich wyjechał! Od początku narzekasz ,kopiujesz,wklejasz ,powtarzasz to samo. Nigdzie nie jedziesz ,i nie pojedziesz a się wypowiadasz!!!
Jeżeli jakaś dziewczyna ! miała wątpliwości to tylko po takich wpisach jak twoje!!! I Proszę jeżeli masz zamiar coś powiedzieć na temat p.Mario TO PODAJ SWOJE IMIE NAZWISKO ! i tel !!!
tu nie chodzi o to czy ja pojade czy nie pojade bo nie pojade rownie dobrze moglbym zapytac po co ty tutaj jestes na forum i za kogo ty robisz na forum?
forum jest dostepne dla wszystkich po to ono jest i moge sobie pisac ile chce i nic ci do tego udaj ze mnie tutaj nie ma
i jeszcze co ci podac moze nr buta?
moze ty podaj swoje a po za tym po co ci to potrzebne to jest forum
hahahaha dobre!:-) oki! rozśmieszyłeś mnie! spoko
a co ty jestes obronca czy adwokat mario?
i nie zmieniaj tematu bo tu nie chodzi o kobiety ktore zrezygnowaly tylko chodzi o iwonke ktora tam jest i narzeka
edyta eva . skoro masz zastrzeżenia do pitera77 że sie wypowiada . a ty to samo robisz za żone -niby!!! dlaczego żona tu nie napisze tylko pierw tobie pisze a ty przekazujesz? namawiasz na ten wyjazd jak byś sam miał jakis procent z tego???
blisko ,blisko.......
i jakis powod iwonka ma ze narzeka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Brak wkładu własnego